2006 – První řada

První řada byla pro všechny velkou neznámou. Spojení zajímavých osobností, tance a pořádné show však brzo všechny přesvědčilo, že to bude stát za to. V první řadě zaujala Mahulena Bočanová s Jaroslavem Kunešem, kteří ovšem museli ze soutěže odstoupit kvůli zranění partnera.
Velkým favoritem byl Václav Vydra s Petrou Kostovčíkovou, kteří se protančili až do finále. Historicky prvními vítězi StarDance aneb když hvězdy tančí se však nakonec stali herec Roman Vojtek a tanečnice Kristýna Coufalová z taneční školy Coufalovi Olomouc. Z toho jsme měli velkou radost.

Stardance, Roman Vojtek, Kristýna Coufalová

2007 – Druhá řada

Druhá řada byla plná potu a dřiny, ale i radosti a překvapení. Mezi osobnosti tohoto roku patřily komentátor Robert Záruba či herec Michal Dlouhý. Legendární tréninkové „gatě“ Jiřího Schmitzera se staly ikonou této řady a pomohly herci vytančit si třetí místo.
Titul krále a královny tanečního parketu nakonec zaslouženě získal akrobatický lyžař a olympionik Aleš Valenta a tanečnice Iva Langerová.

Stardance, Aleš Valenta, Iva Langerová

2008 – Třetí řada

Třetí řada pořadu StarDance aneb Když hvězdy tančí se nesla v duchu zranění a zdravotních neduhů, kvůli kterým se muselo odstupovat ze soutěže. Diváci drželi palce šikovné Zuzaně Norisové a rádi se bavili Jaromírem Bosákem, který si svůj tanec vždy užil a předvedl pořádnou show.
Největšími oblíbenci byli však divadelní a filmová herečka Dana Batulková a tanečník Jan Onder. Tato dvojice pravidelně sklízela úspěch od poroty i od diváků, kteří je nakonec poslali až na první místo.

Stardance 3. 2008

2010 – Čtvrtá řada

Ani čtvrté řadě se nevyhnuly zdravotní komplikace účastníků. Taťjanu Medveckou nahradila Aneta Langerová, která se stala obrovským překvapením. Aneta se probojovala až do finále, kde soutěžila s Pavlem Křížem a jeho partnerkou Alicí Stodůlkovou.
Herec si nakonec ve finálovém tanci od poroty odnesl skoro samé desítky. Diváci jeho taneční kreace podpořili svými hlasy, a Pavel Kříž se tak stal vítězem čtvrté řady.

Stardance, Pavel Kříž, Alice Stodůlková

2012 – Pátá řada

Pátý ročník ukázal, že sportovci to umí nejen ve svých disciplínách, ale i na tanečním parketě. Do finále se totiž protančili hokejista Martin Procházka a atletka Kateřina Baďurová. Vítězkou se nakonec stala Kateřina Badurová se svým partnerem Janem Onderem, pro kterého to byla již druhá výhra v taneční show StarDance aneb Když hvězdy tančí.

Jan Onder - Kateřina Baďurová

2013 – Šestá řada

Šestá řada nabídla divákům taneční boj herců, zpěváků, modelek a sportovců. Miss Taťána Kuchařová tančila po boku partnera Jana Ondera, se kterým se dostala až do finále. Tento pár však porazila Anna Polívková s Michalem Kurtišem. Ti získali srdce nejen diváků, ale i svá navzájem.

Stardance, Michal Kurtiš, Anna Polívková

2015 – Sedmá řada

V sedmém ročníku StarDance aneb Když hvězdy tančí soutěžily osobnosti jako Kateřina Cajthamlová či Leoš Mareš. Bavičem této řady byl Lukáš Pavlásek, který dokázal rozesmát nejen svou taneční partnerku, ale i diváky. Ti se mu za to odvděčili svými hlasy, které ho poslaly až do finále.
V historicky prvním tříčlenném finále nakonec zvítězila herečka Marie Doležalová a tanečník Marek Zelinka. Tento pár měl po pořadu štěstí i v lásce a přivítal na svět dcerku Alfrédu.

Marek Zelinka, Marie Doležalová

2016 – Osmá řada

V osmé řadě se objevila Olga Šípková či zpěvačka Anna K. Miláčkem diváků se však stal Zdeněk Piškula. Ten ukázal, že pod vedením partnerky Veroniky Lálové dokáže zvládnout i složité taneční kroky. Z mladíčka rázem vyrostl v může, získal si přízeň všech divaček a nakonec se mohl chlubit titulem krále tanečního parketu právě Zdeněk Piškula.

Stardance, Zdeněk Piškula, Veronika Lálová

2018 – Devátá řada

Devátý ročník byl soubojem především herců a zpěváků. Hned na začátku řady musel Václava Koptu nahradit Richard Genzer. Do závěrečného kola se pak dostal pětibojař David Svoboda, herečka Pavla Tomicová a herec Jiří Dvořák.
Ten spolu s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou zatančil jive, kterým ohromil nejen porotu, ale i diváky. I z vítězství devátého ročníku StarDance aneb Když hvězdy tančí mohla těšit nejen Lenka, ale i Jiří Dvořák, kteří dohromady tvořili velmi elegantní pár.

Stardance, Jiří Dvořák, Lenka Návorková

2019 – Desátá řada

Mezi nejsympatičtější páry desáté řady patřil Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Velkým překvapením se stal Jakub Vágner, který ukázal, že se parketu rozhodně nebojí. Palce mohli držet i příznivci sportu biatlonistce Gabriele Koukalové.
Mladší generaci svým tanečním umem oslovil YouTuber Karel „Kovy“ Kovář. Vítězkou jubilejní desáté řady se však stala česká herečka Veronika Khek Kubařová se svým tanečním partnerem Dominikem Vodičkou.

Zdroj: web Stardance

Stardance, Veronika Khek Kubařová, Dominik Vodička
Godla do Stardance nechtěl!

Godla do Stardance nechtěl!

Jednou z tváří nového ročníku StarDance je i Zdeněk Godla (46). Herec, který se dostal do povědomí rolí Franty ze seriálu Most!, se k nabídce ze soutěže stavěl zprvu negativně. Zlomilo ho až to, že...

číst více
Interview Dominika Rošková

Interview Dominika Rošková

Zdravíme všechny tanečníky, dnes máme tu možnost představit Vám skvělou tanečnici, finalistku taneční reality show Let's dance, a několikanásobnou Vícemistryni Slovenska, Dominiku Roškovou. Pokud...

číst více
Tanec Vám prozradí sexuální kvality

Tanec Vám prozradí sexuální kvality

Ženy jsou přímo fascinovány muži, kteří umí dobře tančit. Jamajští vědci pátrali po tom, proč tomu tak je. V kurzu jsou podle nich symetričtí tanečníci, kteří se pohybují mnohem lépe, a jsou proto...

číst více
První šampionát v roce 21

První šampionát v roce 21

Včera proběhl první letošní Národní šampionát v kombinaci deseti tanců. Konalo se tak ve Sportovní hale Kojetín a to již po čtvrté v řadě. Po dlouhé době se zde sjela celá česká taneční scéna, což...

číst více
Deník tanečníka #potreninku

Deník tanečníka #potreninku

#potreninku Po tréninku se v tanečníkovi mísí pocit štěstí, únavy a někdy bezmoce... Je těžké se někdy donutit jít na trénink, ale je strašně těžké zapomenout na únavu z předchozích tréninků, které...

číst více
Deník tanečníka #blackpool

Deník tanečníka #blackpool

Když jsem se tam vydával kdysi poprvé, tak jsem si pořídil na tu slávu nový béžový oblek, který zcela jistě okouzlí všechny taneční celebrity, které my kamarád co se mnou letěl sliboval. Když jsem...

číst více