PANDORA PŘEDSTAVUJE KOLEKCI ŠPERKŮ PRO VÁNOČNÍ SVÁTKY 

Pandora k příležitosti svátků a Vánoc uvádí dvě kolekce, Pandora Moments a kolekci Pandora Timeless. 
KOLEKCE VÁNOČNÍCH ŠPERKŮ PANDORA

Šperky z kolekce Timeless vynikají propracovanými detaily, jsou ručně dokončované, s inovativními výbrusy a výrazně zbarvenými modrými, zelenými a růžovými kameny, s nimiž je kolekce jedinečná a nadčasová. Tóny červené, zlaté a stříbrné barvy, které se v nich prolínají, symbolizují Vánoce a září tak jasně jako vaši nejbližší. Oslavte o letošních svátcích svá setkání šperky z kolekce Timeless, které si budou celý život opatrovat.

KOLEKCE VÁNOČNÍCH ŠPERKŮ PANDORA

Abyste sváteční okamžiky výjimečně rozzářili, darujte šperky inspirované hvězdami, které symbolizují naděje, sny a kouzlo významných setkání s těmi nejbližšími. Každý šperk je zdoben ručně nanášenou glazurou a kamínky, které stvrdí tento vzácný dotek lásky. Ať šperk zakoupíte sobě pro radost, nebo jako dárek pro milovanou osobu, která dokáže rozjasnit váš život, pro každý váš příběh je kolekce Pandora Moments určena k tomu, aby zapůsobila a upoutala veškerou pozornost.

„Vánoce jsou většinou obdobím, kdy vynakládáte svůj čas a úsilí na výběr ideálních dárků pro své nejdražší. Letos je setkávání cennější než dříve, proto jsme se zaměřili na to, jak je důležité, aby se lidé sbližovali. Nové šperky oslavují kouzlo významných shledání rodin a přátel během svátečního období.“ Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní ředitelé VP společnosti Pandora