Dobrý den mílí tanečníci. Dnes jsme si pro Vás připravili druhou a poslední část rozhovoru s Verou Bondarevou. Myslím, že k tomu není potřeba víc co dodat a my Vám přejeme příjemné počtení 😉

Přemýšlela si někdy, co bys chtěla dělat po taneční kariéře ?

Jistě, nikdy nechci opustit taneční svět. Ale musím říct, že se zajímám o spoustu jíných věcí. Jsem hodně vášnivá do tanečních muzikálů a jednou bych si strašně ráda v jednom zahrála. Také jsem zamilovaná do country domků… Jednou bych si strašně ráda postavila krásnou a útulnou privátní vesničku… Ano, vím, že si myslíte, bude to stát ranec ! Určitě ! Ale můj táta mi jednou řekl, že když máš sen, poslední věc na kterou musíš myslet jsou peníze. Ty si najdeš vždycky.

Gusev Bondareva Stuttgart

Je nějaký aspekt mimo tancování, který by si chtěla posunout dál ?

Oooo, ano. Opravdu bojuji sama se sebou, když se snažím posunout svoje rozsahy a naučit se triky jako profesionální gymnastky. Ale jak jsem řekla již předtím, je to pro mě opravdu těžké kvůli zranění. K tomu bych ráda posunula svoje herecké schopnosti, protože tanec neberu jenom jako sport, ale také jako umění.

Které taneční osobnosti tě ve tvé kariéře inspirovali zatím nejvíce ?

Je jich strašná spousta ! Bylo by nefér říct pouze někoho konkrétního. Zároveň bych řekla, že si beru spoustu inspirsce od tanečníků jiných stylů, než je Latina.

Máš nějaké životní motto, kterého se držíš ?

Moje oblíbené je z italské knihy “Ti Voglio Bene”. Štěstí není destinace, štěstí je styl tvého života.

Který moment v tvé taneční kariéře byl ten nejkrásnější ?

Bylo to na Blackpoolu v juniorech. Když jsme se připravovali, byli jsme si jistí, že vyhrajeme standart a snad budeme ve finále v latině. První den jsme ve standartu vypadli v prvním kole. Můj táta se chtěl utopit v moři. Naštěstí bylo dno mělké, haha… A druhý den jsme vyhráli latinu. Ano, stává se…

Vera Bondareva instagram
Bondareva Gusev latin
Vera Bondareva AOC

 Oblíbená taneční variace ?

Výkruty (swivels).

Oblíbený kouč ?

Ne, ne, odmítám odpovídat na tuhle otázku !

Oblíbená soutěž ?

Každá soutěž, kde je moje rodina.

Oblíbený tanečník ?

Hádejte.. Andrej 🙂

Oblíbená tanečnice ?

Tady to je složitější. Vzala bych si dovednosti Yulie Zagoruychenko, charisma Kariny Smirnoff a flexibilutu Hanny Kartonen ! Óóó, ano.

Tohle byla druhá a zároveň finální část exkluzivního rozhovoru s Verou Bondarevou. Doufáme, že se naše práce vyplatila a rozhovor se Vám líbil. Takže my Vám děkujeme a již brzy se budete moct těšit na další rozhovor se zajímavou osobností.