Noste vzpomínky na lásku o letošním dni Sv. Valentýna při sobě

Nová valentýnská kolekce společnosti Pandora letos představuje drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcenněj- šími. Speciální pozornost, jež něžně sděluje, že „to je to, co pro mne znamenáš“, nám umožňuje oslavovat lásku ve všech jejích podobách a ukázat těm, kteří jsou pro nás důležití, jak moc nám na nich záleží.

Valentýnská kolekce Pandora

V této náročné době jsou to právě ty drobné projevy lásky, díky nimž se cítíme nejvíce ceněni a jejichž připomínku chceme mít stále při sobě. Společnost Pandora k oslavě těchto drobných projevů lásky navrhla oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč, jehož design umožňuje zachytit naše nejkrásnější vzpomínky, které si pak v této podobě všude nosíme s sebou.

Valentýnská kolekce Pandora

Nový design je novou interpretací visacího zámku jako symbolu věčné lásky: uzamknete jej klíčem, který darujete tomu, koho milujete. Zámek, nabízený ve stříbře, v unikátní směsi kovů pozlacené 14k zlatem nebo v unikátní směsi kovů pozlacené 14k růžovým zlatem, je výjimečný hybrid mezi přívěskem, visacím přívěskem a klipem a připojuje se k novému motivu volně stylizované kresby srdce se svým posláním oslavit lásku ve všech jejích podobách a všude na světě.

Valentýnská kolekce Pandora

Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní dvojice stojící za designy značky Pandora, k tomu uvedli: Nový oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč zdůrazňuje pouta vztahů a symbolizuje uzamčení vzácných vzpomínek na lásku, které si pak nosíte v tomto přívěsku stále při sobě.

Pro každý drobný projev lásky, pro každý příběh zamilovaného páru nabízí Pandora skvělý šperk, který uchová vzácné okamžiky, aby je bylo možno kdykoli oslavovat.

#PandoraValentines