Chceme vás pozvat na první online ples tanečních mistrů, který se odstreamuje 24. dubna k příležitosti blížícího se mezinárodního dne tance, který je v kalendáři 29.dubna.

Budete mít tak možnost se potkat alespoň virtuálně s přáteli a pobavit se zajímavým programem.

Organizátoři slibují, že se budete cítit, jako na opravdovém plese. Užijete si noblesní prostory paláce Žofín a program bude probíhat ve všech prostorách.
Po roční plesové pauze, je asi na čase si tak trochu zvyknout, že takový koncept nás bude reálně potkávat…

Palác Žofín

Celým večerem vás provedou samotní taneční mistři, kteří si vezmou za úkol i taneční výuku, která bude probíhat během celé akce.

Speciálními hosty večera budou vítězové Star Dance Marek Zelinka a Marie Doležalová, či známý porotce Zdeněk Chlopčík. Mistři ČR v Salse Jan Dvořák a Jakub Mazůch.

Pozvání přijal i profesionální barman a několik skvělých tanečních párů, kteří vám zatančí ukázky standardních i latinsko-amerických tanců. Nádherné taneční melodie vám bude celý večer hrát Pavel Zita, který provází svým hudebním uměním i mezinárodní taneční soutěže.

Marek Zelinka, Marie Doležalová

Jak se na ples dostat? Máte možnost ze dvou druhů vstupenek.

Vstupenky na stání znamenají, že uvidíte program na hlavním sále, kde je připraven 4 hodinový program zahrnující výuku s tanečními mistry, taneční ukázky a krátké setkání s hosty.

VIP vstupenky na sezení znamenají že si užijete ples tak, jako byste opravdu byli na Žofíně, protože budete moci přecházet z hlavního sálu do menších salonků, kde je pro vás připraven skvělý program:

Virtuální salónek Vaší taneční školy, kde se během večera setkáte nejen se svým lektorem, ale i s vašimi známými a přáteli z tanečních kurzů.

Osobní setkání s našimi speciálními hosty ze StarDance, kteří se těší na setkání s vámi a na vaše dotazy.

Mistři v salse vás ve dvou vystoupeních naučí tento kubánský tanec.

Profesionální barman vás provede namícháním drinku večera, na který vám dopředu doporučí ingredience.

Jednoduchým kliknutím na odkaz se budete moci přemísťovat z jednoho salónku do druhého a proto se nemusíte obávat, že byste během večera o něco přišli.

Všechny instrukce, jak se k přenosu připojit, jak propojit váš notebook s televizorem, atd. obdržíte několik dní před samotnou akcí.

Lístky jsou již nyní dostupné na portále goout.net na tomto odkazu:

VSTUPENKY ZDE

Zdroj: web SUT

Godla do Stardance nechtěl!

Godla do Stardance nechtěl!

Jednou z tváří nového ročníku StarDance je i Zdeněk Godla (46). Herec, který se dostal do povědomí rolí Franty ze seriálu Most!, se k nabídce ze soutěže stavěl zprvu negativně. Zlomilo ho až to, že...

číst více
Interview Dominika Rošková

Interview Dominika Rošková

Zdravíme všechny tanečníky, dnes máme tu možnost představit Vám skvělou tanečnici, finalistku taneční reality show Let's dance, a několikanásobnou Vícemistryni Slovenska, Dominiku Roškovou. Pokud...

číst více
Tanec Vám prozradí sexuální kvality

Tanec Vám prozradí sexuální kvality

Ženy jsou přímo fascinovány muži, kteří umí dobře tančit. Jamajští vědci pátrali po tom, proč tomu tak je. V kurzu jsou podle nich symetričtí tanečníci, kteří se pohybují mnohem lépe, a jsou proto...

číst více
První šampionát v roce 21

První šampionát v roce 21

Včera proběhl první letošní Národní šampionát v kombinaci deseti tanců. Konalo se tak ve Sportovní hale Kojetín a to již po čtvrté v řadě. Po dlouhé době se zde sjela celá česká taneční scéna, což...

číst více
Deník tanečníka #potreninku

Deník tanečníka #potreninku

#potreninku Po tréninku se v tanečníkovi mísí pocit štěstí, únavy a někdy bezmoce... Je těžké se někdy donutit jít na trénink, ale je strašně těžké zapomenout na únavu z předchozích tréninků, které...

číst více
Deník tanečníka #blackpool

Deník tanečníka #blackpool

Když jsem se tam vydával kdysi poprvé, tak jsem si pořídil na tu slávu nový béžový oblek, který zcela jistě okouzlí všechny taneční celebrity, které my kamarád co se mnou letěl sliboval. Když jsem...

číst více