Nové šperky Pandora ME pro nekonečné možnosti sebevyjádření

Pandora představuje pro svou kolekci Pandora ME vůbec poprvé ve své historii nové, nekonečně přizpůsobitelné styly se zlatou povrchovou úpravou společně s více symboly typu statement než kdy dříve. Nejnovější článkové řetízkové náramky a náhrdelníky typu statement, které si dokonale uchovají svůj zlatý lesk po celý rok, jsou ručně dokončované a zhotovené ze stříbra a zlacené 14k zlatem. Šňůry sladkovodních kultivovaných perel dodávají těmto univerzálním šperkům svěží vzhled. 

Pozlacení 14k zlatem jsme použili velmi zvláštním způsobem, a to z perspektivy Pandora ME,“ objasňují viceprezidenti a kreativní ředitelé společnosti Pandora, A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. „Když použijete zlato, vše vidíte v novém světle – například naše ikonické řetízky se okamžitě proměnily.“ 

Nové šperky Pandora ME

Nové designy miniaturních přívěsků a medailonků vnášejí do kolekce unikátní symboliku ve špercích inspirovaných mystikou a spiritualitou, které umožňují vytvářet osobní kombinace pro vyjádření toho, kým jste. Svěže nové vrstvitelné prsteny a náušnice s řadami kubické zirkonie v pavé osazení rovněž nabízejí čistá plátna pro vaši kreativitu.

Ve spolupráci s inspirativními umělci, jakými jsou Barbie Ferreira, Evan Mock, Gracie Abrams a Ella Mai, představuje Pandora nové šperky pro svou kolekci Pandora ME a otevírá tak novou kapitolu o sebevyjádření. Tato letošní kolekce vznikla na základě rozhovorů iniciovaných loňským znovuuvedením Pandora ME a jejím záměrem je dále inspirovat své příznivce v umění autentičnosti. 

Nové šperky Pandora ME

Výběr Barbie, která je především vyznavačkou kreativity, prokazuje její jedinečný a nezpochybnitelně ikonický smysl pro styl. Evan, proslulý svou odvážnou a alternativní módou, přichází s designy, které jsou překvapivé a odvážné, podobně jako věčně jiná barva jeho vlasů. Graciin výběr jasně září a je z něj patrné, jak Gracie odhaluje a oslavuje svou pravdu prostřednictvím své hudby. Nadšená zastánkyně inkluze a LGBTQ+ komunity Ella Mai zvolila svobodomyslné a expresivní kreace vyjadřující její svěže upřímnou lyrickou duši. 

Kolekce Pandora ME, určená vyznavačům nejnovějších trendů, vybízí k odvaze překonávat očekávání a k probuzení kreativity. Umožněním sebevyjádření, které je pro dnešní generaci Z a mladé mileniály tak důležité, nabízí kolekce Pandora ME těmto svým příznivcům nekonečné možnosti, aby ukázali světu, kým skutečně jsou.