Další díl série „New Time“ je tady! Dnes nám svou letní přípravu, plány a ambice prozradí sympatický český pár, který právě přijel z Blackpoolu, kde si vytančil velmi pěkné 19. místo v amatérech. Jakub Drmota & Magdalena Baranowska.

1. Jak se Vám povedla letní příprava?

Od posledního UK 2020 jsme velmi tvrdě pracovali. Bylo spoustu času analýzu, přemýšlení a zdokonalení tance. Poslední 2 měsíce jsme makali na mechanice a odtančili spoustu stamina prektisů s nejlepšími páry na světě.

2. Co očekáváte od nové sezóny?

Myslím, že po dlouhé době bez soutěží nemáme příliš velká očekávání. Nemůžeme se dočkat, až budeme tančit a znovu vystupovat v těch nejkrásnějších sálech na světě, jako je Blackpool nebo Royal Albert Hall. Jsme velmi nadšení!

3. Bojíte se covidu?

Opravdu se toho nebojíme. Měli jsme to štěstí, že jsme byli na jednom z nejbezpečnějších míst na světě, Hongkongu. Během cestování se budeme opatrovat co nejvíce, abychom se ujistili, že budeme moci soutěžit a být v nejlepší formě.

4. Která soutěž bude pro Vás klíčová a proč?

Tu klíčovou soutěž již máme za sebou, byl to Blackpool. Je to první soutěž po dlouhé pauze. Chtěli jsme tu udělat dobrý dojem, protože je to start do nové sezóny. Myslím, že jsme do ní vkročili vcelku úspěšně.

5. Co byste popřáli svým soupeřům?

Zlomte vaz a buďte v bezpečí 😉

To je z dnešního dílu série „New Time“ vše a my srdečně přejeme Jakubovi & Magdaleně, ať se sezóna vyvede, jak nejlépe to jen jde. Těšíme se na Vás zanedlouho u dalšího dílů..