Tento týdenní seriál píšeme proto, abychom vám přiblížili, jak se takový pár jako my, připravuje na vrcholnou událost – MS Brno 2021.

První týden našeho seriálu začíná v Italské Molinelle, kam pravidelně jezdíme trénovat a studovat do “Dancesport Academy” Teamu Diabla.

David Odstrčil, trénink

Pondělí

jsme věnovali Quickstepu, kdy jsme chtěli zkontrolovat druhou část choreografie, ale nakonec jsme změnili první polovinu, však to znáte. Zbytek dne jsme strávili studiem, kdy jsme se od 13-21 vzdělávali, jak v taneční technice, tak v sportovním tréninku i mentální přípravě a nakonec dne nás čekal 2 hodinový practice.

 

Úterý

byl den plný lekcí a taneční přípravy. Ranní část tréninku byly individuální lekce, jak s mistrem světa Paolem Boscem, tak hlavním koučem teamu Davidem Cacciarim. Odpolední část byla o poznání náročnější, kdy jsme mimo jiné absolvovali standardní “performance”, což je kombinace tanečních cvičení a náročného practisu se specifickými úkoly, kde se kromě pocení, také křičí zpívá a hlasitě povzbuzuje.

Cesta do světa David Odstrčil tara Bohak

Středa

byla dnem jak tréninku, fyzické přípravy, tak cesty. Ráno Jsme začali tréninkem v Davidem, kdy jsme dostali plán úkolů do naší příští návštěvy. Poté nás čekala kontrola u Ramba, což je týmový kondiční trenér, jeho plán úkolů byl o poznání težší. A pak nás čekala cesta do Mariboru, kdy jsme po cestě zvládli i oběd, aby náš odpolední mariborský trénink stál za to.

cesta do světa David Odstrčil, Tara Bohak, Davide Cacciari

Čtvrtek

nás čekala cesta zpátky do Česka, proto jsme vztali brzy ráno a už v 10:30 jsme se v Brně testovali, abychom mohli na Sobotní soutěž. Odpoledne jsme trénovali a učili a večer nás čekal zasloužený odpočinek.

David Odstrčil, Tara Bohak

Pátek

ráno jsme měli psychycky náročný trénink, kdy jsme si museli utřídit myšlenky úkoly z Itálie. Poté oběd, učení a spát, tedy David. Tara ještě k tomu zvládla několik účesů, udělala pár fotek, které potom postla na Instagram.

Tara Bohak účesy

Sobota

byl soutěžním dnem. Budík zvonil brzy, protože ač soutěž byla v Brně, museli jsme se připravit, učesat a sbalit a potom jsme jeli koučovat naše páry do Šlapanic na Českomoravský pohár. Poté lehký oběd a zpět na soutěž, kdy jsme zvítězili a vyfotili podium selfíčko a jeli domů. Večer nás za odměnu, čekalo hezké posezení s rodinou.

David Odstrčil, Tara Bohak soutěž

Neděle

začal docela náročným cvičením, kam jsme na oplátku pozvali celou rodinu… přišli jen Davidovi sourozenci, abychom je hlídali. Večer jsme se znovu otestovali, protože nás v podnělí čeká soustředění národního týmu. A jinak jsme si užívali odpoledního volna.

Tak to byl náš taneční týden. Těšíme se, až sem zase v pondělí přidáme další zážitky z naší cesty za naším snem na Mistrovství světa.

 

DAVID A TARA

Godla do Stardance nechtěl!

Godla do Stardance nechtěl!

Jednou z tváří nového ročníku StarDance je i Zdeněk Godla (46). Herec, který se dostal do povědomí rolí Franty ze seriálu Most!, se k nabídce ze soutěže stavěl zprvu negativně. Zlomilo ho až to, že...

číst více
Interview Dominika Rošková

Interview Dominika Rošková

Zdravíme všechny tanečníky, dnes máme tu možnost představit Vám skvělou tanečnici, finalistku taneční reality show Let's dance, a několikanásobnou Vícemistryni Slovenska, Dominiku Roškovou. Pokud...

číst více
Tanec Vám prozradí sexuální kvality

Tanec Vám prozradí sexuální kvality

Ženy jsou přímo fascinovány muži, kteří umí dobře tančit. Jamajští vědci pátrali po tom, proč tomu tak je. V kurzu jsou podle nich symetričtí tanečníci, kteří se pohybují mnohem lépe, a jsou proto...

číst více
První šampionát v roce 21

První šampionát v roce 21

Včera proběhl první letošní Národní šampionát v kombinaci deseti tanců. Konalo se tak ve Sportovní hale Kojetín a to již po čtvrté v řadě. Po dlouhé době se zde sjela celá česká taneční scéna, což...

číst více
Deník tanečníka #potreninku

Deník tanečníka #potreninku

#potreninku Po tréninku se v tanečníkovi mísí pocit štěstí, únavy a někdy bezmoce... Je těžké se někdy donutit jít na trénink, ale je strašně těžké zapomenout na únavu z předchozích tréninků, které...

číst více
Deník tanečníka #blackpool

Deník tanečníka #blackpool

Když jsem se tam vydával kdysi poprvé, tak jsem si pořídil na tu slávu nový béžový oblek, který zcela jistě okouzlí všechny taneční celebrity, které my kamarád co se mnou letěl sliboval. Když jsem...

číst více