Týden třetí 

Tento týden jsme byli ve Slovinsku, kdy jsme se zaměřili na fyzickou přípravu a byli jsme koučovat a sledovat slovinské mistrovství republiky.

Pondělí

byl náročný den. Ráno hned na 8 nás čekala posilovna, kde jsme byli 2 hodiny a potom ještě šli na “mariborské schody” kdy jsme si dali challenge že každý den je vyjdeme, dnes to bylo dvakrát. Odpoledne byl na řadě trénink, kdy jsme měli i menší practice protože se tu páry připravují na sobotní mistrovství.

 

Cesta D&T 3 - Pondělí

Úterý

ráno začalo fyzickou přípravou. Cvičili jsme, chodili jsme do schodů a přemýšleli o středečním odpočinkovém dni. Odpoledne nás čekalo hodně učení, Tara jela do Grazu, David do Lublaňe a večer jsme se potkali v Mariboru na pozdní večeři.

Cesta D&T 3 - Úterý

Středa

byl odpočinkový den, teda co se posilovny týče… Ráno jsme vzali Alenku, maminku od Tary a vydali se opět na schody, tentokrát jsme je vyšli třikrát, ale bylo vedeo tak jsme to moc nehrotili. Odpoledne nás čekal trénink a večerní návštěva u kamarádky, které jsme pomáhali s dostěhování 5. nákupu v IKEI, takže svým způsobem se nám cvičení nevyhnul

Cesta D&T 3 -Středa

Čtvrtek

to byl asi nejnáročnější den tohoto týdne. Ráno jsme měli domluvenou lekci s Tomážem Baradou, což je nejúspěšnější bojovník Tae-kwon da na světě a protože sám byl ve slovinském StarDance, tak si nás oblíbil. Trénink to byl velice zábavný, až tak že se zněj téměř nedalo odejít, tedy hlavně proto, protože jsme už nemohli hýbat nohama. Odpoledne jsme si na rozhýbání dali ještě schody a poté Tara odjela učit do Rakouska a David šel do posilovny… Těžký den a pak ten hokej 😔

Cesta D&T 3 - Čtvrtek

Pátek

ráno schody posilovna a jíst… odpoledne odjezd do Ljublaně, kde jsme učili a pak ještě practice. Poté zaloužená odměna ve formě nejlepšího Lublaňskeho burgeru a cesta zpátky do Mariboru.

Cesta D&T 3 - Pátek

Sobota

byla plná soutěžení. Ráno Tara připravila neskutečné množství účesů a make-upu a David už odje s mladšími páry na postupovou soutěž, která byla jako dopolední program mistrovství republiky, kde jsme se potkali a sledovali průběh mistrovství, kde i přes opatření bylo hodně diváků, takže atmosféra byla dobrá.

Cesta D&T 3 - Sobota

Neděle

byla cestovní, kdy jsme ráno vyjeli z Mariboru a přes zastávku v Ostravě, kde jsme se zastavili na dort 😉 jsme opět skončili v Brně.

Cesta D&T 3 - Neděle
A co bude další týden… D&T