Riccardo Cocchi a Yulia Zagoruychenko dosáhli ve své veleúspěšné taneční kariéře na 10 titulů Mistrů světa profesionálů v taneční organizaci WDC a když přišel ten správný čas se s tanečním parketem rozloučit, tak začali přemýšlet kam jejich taneční kroky povedou dál.

Ve spolupráci s jejich týmem vzniknul nápad pod názvem KOROS,

který dle slov Riccarda a Yulie má splňovat jejich představu trénovat a šířit myšlenku tance s co největším počtem tanečníků po celém světě.

Jak sami píšou na svém webu:
Pevně ​​věříme, že KOROS způsobí revoluci ve způsobu výuky tance a umožní více tanečníkům dosáhnout jejich skutečného potenciálu.

Na jejich platformě, kterou můžete sledovat třeba jen přes tzv. appku ve svém mobilu, se můžete pravidelně odkudkoli setkávat nejen Riccardem a Yulií, ale i s širokým spektrem trenérů a odborníků na všechny taneční obory.

Vize je to jasná, cílená a jednoduchá. Po prvních měsících se zdá, že se celému týmu svou představu daří naplnit a program který produkují, je skutečně ohromující.

Každodenní workshopy s předními odborníky, streamové lekce s Mistry světa, různí hosté z jiných žánrů, ale i besedy a semináře o všem kolem tance.

Dá se jednoduše říct, že Riccardo s Yulií stejně jako na parketě jsou i v tomto směru velký kus před konkurencí a jejich nadšení pro nové možnosti se podělit nejen o své znalosti je obdivuhodný.

Více informací najdete ZDE

Zdroj: Web GOKOROS