Veronika Lálová tráví čas ve španělském letovisku Tenerife a dává si dohromady plány do budoucna.

Jak sama říká, situace u nás doma jí nevyhovuje a tak se vydala za sluncem si dát dohromady myšlenky do budoucna.

Veronika je velmi pracovitá a cílevědomá dívka, která od své první účasti v TV pořadu Stardance udělala obrovský kus práce a má za sebou moderátorskou zkušenost, účast na slavném karnevalu v Rio de Janeiru a spoustu projektů po celé republice, kde vystupuje jako tanečnice samby.

Momentálně připravuje s organizátory „Kempu vítězů“ program na jejich příměstské tábory.

Co je to Kemp vítězů?
Kemp vítězů je tréninkový sportovní kemp pro děti pod záštitou profesionální tanečnice Veroniky Lálové, vítězky Star Dance. Veronika není jen tváří projektu, ale aktivně se do něj zapojuje, účastní se tréninků a předává účastníkům užitečné rady.

Kempy vítězů se společně s novou patronkou rozjedou ve své premiérové sezóně do dvou měst, kterými budou Neratovice a Hradec Králové.

V obou městech se mohou děti těšit na pětidenní pohybový příměstský kemp, který budou provázet prvky tanečních základů od jedné z nejznámějších tanečnic v České republice.

Kromě tance čeká účastníky ve věku od 6 do 15 let také plno pohybových her, výuka angličtiny, návštěva zajímavých hostů z jiných sportovních disciplín a plno zábavy ve skvělém kolektivu.

Více informací o projektu ZDE

Prostě Veronika bere tuto dobu jako příležitost a my jí držíme palce, ať jí projekt vyjde, děti se baví a situace dovolí, aby se Kemp vítězů uskutečnil.

Zdroj: Instagram Veroniky Lálové, web Kemp vítězů